В Івано-Франківську стартувала зимова хвиля “Міських Ґрантів”

news-image: В Івано-Франківську стартувала зимова хвиля “Міських Ґрантів”
Стартувала зимова хвиля програми «Міські Ґранти» платформи «Тепле Місто». Максимальна сума на один проект — до 20 тис. грн, загальний бюджет конкурсу — 80 тис. грн.

Усі проекти, що претендують на ґрант, мають бути некомерційними, приносити користь місту та реалізовуватися у Івано-Франківську.  Подаватися можна на один із семи тематичних напрямків, зокрема це: міський простір, мистецтво, гарячий спорт, стала мобільність, екологія та енергоефективність, прогресивна освіта, розвиток прогресивного підприємництва.

Фонд ґрантової програми формується з внесків бізнес-партнерів платформи «Тепле Місто». Оцінювання проектів та визначення переможців проводить незалежна комісія, яка складається під кожну хвилю з експертів, лідерів думок, представників бізнесу та адміністрації Івано-Франківська. Члени команди платформи «Тепле Місто» жодним чином не впливають на вибір проектів.

Охочі податися ґрант можуть отримати фахову консультацію ще на етапі подачі конкурсної заявки. Крім фінансової підтримки, переможці отримують також організаційну допомогу від команди «Міських Ґрантів».

«Ми чекаємо на нові проекти та нових активних городян, — розповідає координатор програми Христя Магас. — Сподіваємося, під час цієї конкурсної хвилі побачити цікаві ідеї, що змінять наше місто».

Дізнатися деталі та новини програми можна на сайті платформи або на сторінці у Facebook.

Нагадаємо, програма «Міські Ґранти» платформи «Тепле Місто» діє з вересня 2015 року. За цей час підтримано 34 проекти на суму 450 000 тис. грн.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 23.08.2018 08:30