Відбір Євро-2020: Збірна України “вириває” нічию у Сербії

У неділю, 17 листопада, у рамках відбору до чемпіонату Європи-2020 збірна України у Белграді зіграла внічию зі збірною Сербії.

Підопічні Шевченка буквально “вирвали” даний результат, адже по ходу зустрічі змушені були двічі наздоганяти суперника, пише Вголос.

У першому таймі на гол Душана Тадіча з пенальті, який відкрив рахунок у матчі, українці відповіли влучним ударом Романа Яремчука.

У другій 45-хвилинці нашій збірній знову довелось бути у ролі тих, хто наздоганяє. На 56 хвилині Александар Мітровіч подвоїв рахунок та вивів свою збірну вперед. Проте, Артем Бєсєдін, який вийшов на заміну замість Віктора Циганкова, вже у компенсований час, на 90+3 хвилині, зрівнює рахунок та не дозволяє статися першому програшу збірної України, як у відборі так і в 2019 році. У підсумку, 2:2.

Отже, наша команда кваліфіковується до основної стадії Євро-2020 з першого місця та без жодної поразки.