Влада Калуша запросила організацію «4 лапи» стерилізувати собак в місті

news-image: Влада Калуша запросила організацію «4 лапи» стерилізувати собак в місті
Благодійна організація , яка займається стерилізацією безпритульних собак, планує приїхати до Калуша взимку.

Про це на сесії Калуської міської ради 30 жовтня повідомив міський голова Ігор Насалик.

— У нас є притулок на 180 місць. Насправді Калуш — єдине місто в області, де коштом бюджету утримується такий притулок. Але — чи знімає це проблему? На місце цих 180 собак прийдуть інші. Стерилізація також, на мою думку, не повністю зніме проблему. Тому що скарги калушан стосуються, я так розумію, того, що собаки — кусають. А ми ж їм зуби не стерилізуємо, — задумався міський голова. — Думаю, проблема — у безвідповідальних власниках? Звідки на вулицях породисті безпритульні собаки? У мене, наприклад, собака — член сім’ї. Якось утік на день — діти дорослі плакали. Хоча, я даю собаці хоча б на день «волю».

На численні скарги калушан щодо величезної кількості безпритульних собак у місті звернув увагу депутат міської ради Іван Ляхович (фракція НРУ).

Як повідомляли ”Вікна”, 100 тис. гривень — орієнтована ціна вирішення проблеми Калуша із бродячими собаками. Принаймні, такий висновок можна зробити з листа, який надійшов у відповідь на запит Громадської ради при Калуській міській раді. Плюс — поточні витрати на проведення стерилізації тварин. Голова Громадської ради Володимир Сакулич ще у червні обіцяв, що Громадська ада звертатиметься до депутатів міської ради із пропозицією обговорити питання на депутатських комісіях та — винести на розгляд сесії. Проте, з того часу жодного засідання Громради не відбулося.

Між тим, ситуація вимагає негайного реагування, адже безхатченки окупували навіть територію біля виконнкому Калуської міської ради та центр міста.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 31.10.2013 14:22
загрузка...