Бабуся із ампутованими ногами без родичів мешкає в Івано-Франківську


За хлібом – на колінах. Бабусю із ампутованими ногами, котра “перелізала” дорогу поблизу одного із супермаркетів, помітив небайдужий водій.

Віталій не лише перевів стареньку через вулицю. Він з”ясував адресу бабусі. І вже наступного дня навідався до неї із подарунками. Каже, коли почув всю життєву історію 85-річної Валентини, не міг стримати сліз. Пів століття тому жінка до Івано-Франківська переселилася із Білорусії. Вона пережила трьох своїх дітей. Через цукровий діабет довелося ампутувати кінцівки. У бабусі є коляска та протези, проте вони незручні.

У Департаменті соцполітики кажуть, на рахунок цієї бабусі до них ніхто не звертався. Проте, про біду старенької тут знають. Проте уточнюють, у квартирі бабусі прописана її внучка. Крім того, інколи мешкають квартиранти. Нині подібних ситуацій, коли соціальні послуги надаються вдома, у місті півтисячі. Немічних стареньких обслуговують 37 соціальних працівників.

Ця історія набула розголосу, коли Віталій “запостив” відео у соціальних мережах. Тоді допомагати бабусі взялися благодійні організації. Сам юнак, як громадський активіст, також не залишає немічну Валентину без уваги.

Завдяки зусиллям небайдужих жителів, нині у Валентини і продукти є, і порядок в квартирі.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!