"Батальйон невтомних павучих" з Рогатина вже виготовив близько 600 маскувальних сіток для захисників
28 Листопада 2023, 11:31
![](https://blitz.if.ua/local/news/241909/406625432_684435697116231_5098802440443420913_n.jpg)
Волонтерки Рогатинського міський центр дитячої та юнацької творчості з початку повномасштабного вторгнення сплели близько 600 маскувальних сіток для Сил оборони України.
Про це повідомили у Рогатинській міськраді.
"Вони жартома кличуть себе «батальйоном невтомних павучих». Та, спостерігаючи за їхньою роботою, розумієш – ця назва дуже влучна. Бо майже за годину звичайна сітка та клаптики тканини у жіночих руках стають справжнісінькою "павутиною захисту" для сотень українських воїнів", - розповідають у міськраді.
Додають, що від травня 2022 їм вдалося виготовити 381 сітку різних розмірів, а загалом від початку повномасштабного вторгнення – на передову відправили близько шести сотень. Найбільша сітка - сягала 40 метрів.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)