"Битися з ворогом страшно, але хто, як не ми", - воїн Роман, який після трьох поранень служить в ТЦК


Сержант Роман Романюк останні кілька місяців служить в роті охорони одного з ТЦК Івано-Франківської області.

Свій бойовий шлях військовослужбовець розпочав у складі 92-ї окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка. На час момент повномасштабного вторгнення працював в Чехії, але вже 25 лютого, як справжній патріот України вирішив повернувся до дому і захищати територіальну цілісність і суверенітет нашої держави. Історію Романа розповіли у Івано-Франківському центрі комплектування та соціальної підтримки.

Разом з такими ж побратимами півтора року брав участь в бойових діях на Харківському та Луганському напрямках. Після отримання 3 поранень втратив можливість виконувати завдання на передовій та був переведений на службу в ТЦК.

Найскладніше на фронті, каже військовий - це втрачати побратимів з якими ділив останній шматочок хліба та воду.

"Битися з ворогом страшно, але хто, як не ми. Люди повинні зрозуміти, що хлопцям і дівчатам, які вже понад два роки на фронті потрібна заміна. Захищати державу - це обов’язок кожного поважаючого себе громадянина",- каже Роман.

Це одна з сотень історій військовослужбовців ТЦК. Не «хабарники», не «ухилянти» і не «родичі генералів». Справжні герої, які отримали поранення, мають бойовий досвід і з об’єктивних причин не можуть продовжити подальшу службу на передовій. Проте продовжують служити Україні.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!