Діти в школі, батьки – на канікулах. Куди в Івано-Франківську влітку відправити дитину?


Спорт, мистецтво, патріотичне виховання, краєзнавство, танці, блогерство, екскурсії, майстер-класи та багато-багато цікавого – програма літніх шкіл цьогоріч обіцяє бути ще більш насиченою. І це зовсім не мозковий штурм, а навпаки – можливість перезавантажитися, здобути цікаві знання, вміння, а ще - нові знайомства і позитивні враження.

Зберігайте «літній прайс» для своїх учнів і гайда на власні канікули завдяки Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради. Всі активності відбуватимуться щодня у будні з 10.00 до 14.00 год. Куди піти і як відпочити дитині на канікулах, читайте далі.

«Бандерівський вишкіл»

Школа – це маленький тест-драйв дорослого життя. Формуючи в ній сучасне суспільство, що базується на цінностях, ми вчимо дітей механізмів, що працюють у державі. Літня школа патріотизму «Україна - це я! Україна - це ти!» не де інде, як на базі Центру патріотичного виховання учнівської молоді ім.С.Бандери обіцяє  справжній бандерівський вишкіл.

Екскурсійні мандрівки історичними локаціями міста, знайомства з історичною правдою про провідників національно-визвольного руху, презентації революційного шляху Героїв України і це ще не весь перелік. Хтозна, може саме тут у комусь з вихованців відкриється майбутній провідник та ідеолог.

Контакти для запису: (050)5808003

Серпневий бум!

Серпень буде по справжньому гарячим. Неможливо всидіти в «Академії дозвілля» на базі Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання. Тут знають, як відірвати від гаджетів: спорт для дітей, танцювальні флешмоби та майстеркласи ігромайстрів. 

Їхати до міста не потрібно, бо в кожному населеному пункті та мікрорайоні нашої громади функціонуватимуть гуртки. Руханки роблять діток комунікабельними і розкутими, прищеплюють товариськість і, неабияк, заряджають енергією. На прикладі казкових героїв ігромайстри під час майстер-класів розповідають, як бути здоровими, красивими і сильними. 

Неабиякою популярністю користується флешмоб-челедж «Сонячному літу усміхаються діти». Це цикл розважальних програм, які регулярно проводяться поблизу клубів центру. Нагадуємо, що «Літня школа» працюватиме тут тільки у серпні. Контакти для запису: (0734)752873

З природою на «ти» у школі «Еко-бум» 

Якщо ваше чадо полюбляє милуватися розмаїттям квітів, стежити за заклопотаними мурашками, прислухатися про що дзижчать бджілки і шумить травичка на вітрі, то його найкраще літо – відвідати гуртки Міської дитячої екологічної станції.

Екскурсії та еко майстеркласи на природі, інтерактивні прогулянки, екологічні вікторини на знання рослин і тварин, що зростають та знаходяться на території екостанції розкриють багатогранну палітру флори. Окремою родзинкою для гуртківців стане дендрарій. 

Єднання з природою, цікаві легенди про походження назв квіток та дружні пікніки не тільки допоможуть пізнати природу рідного краю, а й подарують чудові враження. 

Контакти для запису: (050)8517109

STEM – школа для юних лідерів

Навчатись, відпочиваючи, а головне – з користю. STEM – школа Лідера чекає в Центрі освітніх інновацій. Це чудова можливість для учнів, які прагнуть вдосконалити знання іноземних мов (польська, німецька, французька мови). На креативних і творчих чекає навчання у справжній студії дизайну. Розумники зможуть поринути в цікавий світ психології. А також нестандартні уроки з хімії, математики та біології, де майбутні абітурієнти зможуть розпочати підготовку до вступних іспитів вже під час канікул. Для майбутніх економістів є гурток з фінансової грамотності. Не припинятимуть свою роботу найпопулярніші гуртки робототехніки та програмування, де кваліфіковані педагоги розкривають всі професійні таємниці. 

Контакти для запису: (050)5860590

Мандри, гори та легенди

А кого там гори кличуть? Вам у Центр туризму і краєзнавства, який радо зустріне дітлахів на майстер-класах зі скелелазіння. Педагоги проведуть цікаві екскурсії Прикарпаттям. Також літня школа чекатиме відвідувачів дитячого читацького клубу, який координує місцевий письменник Ігор Антонюк. 

Туризм – це такий вид спорту, де розвивається і тіло, і голова, адже треба багато думати. Працюють всі м’язи, діти проходять різноманітні перешкоди, беруть участь у змаганнях, ставлять намети та інше.

Контакти для запису:  (093)0465265 

Гуртки на всі смаки у КУТі 

Вже з червня розпочинає свою роботу Літня школа у КУТ - «Культурно-універсальна територія». Тут діятимуть 16 гуртків. Ліплення з глини, творчі майстерні, математичні ігри, а ще мистецтво мобільної фотографії. «Сонячний кут» - можливість розкрити для себе родзинки фешн-ілюстрацій. А щоб не поринути з головою у віртуальний світ, дітям розкажуть, як аналізувати позитивні та негативні сторони соцмереж і що таке медіаграмотність. Адже smm-ники мають бути досвідченими в багатьох сферах (чим більше, тим краще) і вміти швидко та вправно перевіряти інформацію, бути тактовним тощо. Обов’язкова попередня реєстрація.

Контакти для запису: (050)0759132

Футбол, шахи і самозахист

Любителів футболу та шахів чекають тренери Дитячо-юнацької спортивної школи №3. До занять з футболу можна долучитись у понеділок та  середу з 11:00-15:00 за адресою вул. В.Чорновола, 130 (Ліцей ім.В.Чорновола. Тотальний мозковий штурм для інтелектуалів обіцяють на шаховому гуртку у клубі «Дебют», що знаходиться за адресою вул. Незалежності, 152б (тренер - 0678874006 Ігор Мирославович). 

Підготувати вашу дитину до можливих небезпечних ситуацій пропонують на гуртку «Уроки самозахисту». Професійні тренери навчать базових прийомів ефективної самооборони. А якщо ваша дитина не займається спортом, то це стане чудовою мотивацією для занять.

Контакти для запису: (096)5010982

«Техношкола» - від ідеї до реальності

Нудьгувати ніколи, а гайда майструвати у Міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді. Літня техношкола спрямована на розвиток технічних та інженерних навичок серед учасників. Така школа охоплює широкий спектр дисциплін, а саме програмування, авіамоделювання, технічне моделювання, технічний дизайн, 3D-друк, електроніку, науку про дані та інші сучасні технології. Учасники мають можливість глибше зануритися в технічні теми, ніж це можливо в рамках звичайної шкільної програми. 

Крім того, розвинути свою творчість і художній погляд учні можуть на гуртку з фотомистецтва.  Часто, саме фотографія допомагає виражати себе, а ще - це чудова можливість для тих, хто захоплюється фотографією, покращити свої навички, здобути нові знання і провести літо, займаючись улюбленою справою.

Контакти для запису: (096)8568501

Мистецька школа – «Сонячна майстерня»

У «Сонячну майстерню» дітлахів запрошує Міський центр дитячої та юнацької творчості. Учасники зможуть займатися різними видами мистецтва, як-от малювання, живопис, графіка, скульптура, кераміка, аплікація, театральне мистецтво, музика та танці. Кожен день тижня – окремий напрям (наприклад, п’ятниця – день декоративно-ужиткового мистецтва, четвер – день музичного мистецтва і т.п.). «Сонячна майстерня» діятиме протягом червня та липня. Відвідати гуртки можуть усі охочі. Гурток сприяє формуванню естетичного смаку, розумінню краси в навколишньому світі.

Контакти для запису: (050)2126070

Для спортивних та активних

Тепле літо – вдала нагода зайнятись спортом на відкритому просторі і провести канікули максимально активно. Майстерністю гри у волейбол та баскетбол з усіма охочими поділяться тренери Дитячо-юнацької спортивної школи №2. Окрім щоденних тренувань, протягом червня та липня будуть відбуватись товариські зустрічі з волейболу та баскетболу між вихованцями закладу.

Контакти для запису: (095)9463710

Інтелектуальне літо

Літня школа в Освітньо-мистецькому центрі – це знахідка для юних митців слова, поціновувачів музичного мистецтва та майстрів гри «Що? Де? Коли». Вона сприяє розвитку комунікативних навичок, вмінню працювати в команді, обмінюватися ідеями та співпрацювати з іншими. Існують численні турніри та змагання на різних рівнях, що дозволяють учасникам гри «Що? Де? Коли?» випробувати свої сили та знання у конкурентному середовищі.

Контакти для запису: (066)2198933

Лабораторія ІТ-талантів

У сучасному світі новітні технології є невід’ємною складовою в усіх аспектах життя, серед них однією з важливих є ІТ-школа. Цьогоріч на базі ВПУ № 21 м. Івано-Франківська вдруге буде організовано IT-школу для всіх охочих учнів 7-9 класів, згідно з попередньою реєстрацією. Такі знання готують до майбутнього, допомагаючи їм стати конкурентоспроможними на ринку праці, розвивати критичне та творче мислення, а також інтегруватися в сучасний технологічний світ.

Контакти для запису: (097)3816280

Мегаподія – літній табір «Лімниця»

Після дворічної перерви табір «Лімниця» знову відчиняє свої двері дітям. На них чекає цікаве дозвілля, ігри та квести, походи в гори, відпочинок на березі річки, майстер-класи та приємні знайомства. Всього заплановано 5 заїздів: I зміна – з 9 червня до 22 червня, II зміна – з 25 червня до 8 липня, III зміна – з 10 липня до 23 липня, IV зміна – з 6 серпня до 15 серпня, V зміна – з 17 серпня до 30 серпня.

Деталі за телефоном: (097)9606887

Незалежно від того, працюєте ви в офісі, або ж сидите вдома з дітьми, вам потрібно придумувати цікаві заняття,  аби розважити малечу під час літніх канікул. Літні школи для дітей – канікули для батьків.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!