Додому "на щиті" повертається захисник з Городенківської громади Роман Ленчовський


Мешканець села Воронів Городенківської громади загинув під час ворожого артилерійського обстрілу 30 березня 2024 року на Донеччині.

Понад тиждень рідні не знали про долю Захисника. Про це йдеться на сторінці Городенківська міська рада територіальної громади.

"В ході виконання бойового завдання, захищаючи волю і незалежність України у війні з російськими окупантами загинув солдат Ленчовський Роман Романович, 1984 року народження. До сьогодні Захисник вважався зниклим безвісти. Вже невдовзі тіло Героя повернеться до рідного дому. Він поклав життя, захищаючи рідну землю від російських окупаційних військ. В ці скорботні дні Городенківська громада співчуває родині Героя. Сумуємо разом із Вами, підтримуємо в годину скорботи. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Схиляємо голову в глибокій скорботі. На жаль, словами важко загоїти у серці болючу рану втрати. Вічна і світла пам'ять Герою! Герої не вмирають!", - висловили співчуття рідним на сторінці громади.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!