Дрони ГУР вночі атакували військові об'єкти у трьох областях росії


Безпілотники ГУР вдарили по низці важливих об'єктів у Росії. Зокрема, під ударом перебував тракторний завод у Липецьку, який ворог використовує у військовій сфері.

Вночі три області країни – агресорки здригалися від вибухів. Як повідомили джерела 24 Каналу, спокійний сон у росіян поцупила українська розвідка, яка реалізувала чергову операцію проти військового потенціалу ворога.

Вранці міноборони Росії заявило, що над Бєлгородською, Воронезькою та Липецькою областями були збиті дрони. Загалом оборонне відомство окупантів відзвітувало про 6 збитих безпілотників.

Три з них, за повідомленням місцевої влади, літали над Липецькою областю. Губернатор області розказав, що падіння уламків БпЛА сталося у промисловій зоні Липецька. Жителі міста водночас розповідали, що вибухи лунали у районах Новолипецького металургійного комбінату та тракторного заводу.

Тут важливо зазначити, що ці підприємства давно використовуються ворогом для посилення власної армії.

Так, Новолипецький металургійний комбінат – одне з найбільших підприємств чорної металургії країни – агресорки. Цей завод працює на військово-промисловий комплекс Росії й виконує велику кількість державних замовлень. Сировина з цього підприємства йде на виготовлення російських ракет, артилерії, безпілотників тощо .

Уражений був і ВАТ "Липецький трактор". У 2009 році зі структури товариства було виділено виробництво шасі для військової техніки "Липецький завод гусеничних тягачів", оборонне підприємство, яке є виробником модернізованих самохідних гусеничних тягачів для зенітно-ракетних комплексів С-300В, С-300ВМ та "Антей 2500".

Також гучно було у Воронезькій та Бєлгородській областях – наслідки "прильотів" там ще уточнюються.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!