Коригувальник ракетного удару по Яворівському полігону отримав 15 років тюрми


До 15 років за ґратами з конфіскацією майна засудили коригувальника ракетного удару по Яворівському полігону, внаслідок якого загинуло більше 60 людей

Про це повідомили в Офісі генпрокурора.

Прокурори у суді довели, що з початку повномасштабного вторгнення 73-річний уродженець Львова - колишній працівник КДБ СРСР - співпрацював з агентами фсб рф. Він збирав відомості про розташування військових об’єктів, зброї та об’єктів критичної інфраструктури в регіоні. Засуджений через Теlegram переслав карту-схему Яворівського військового полігону. На ній зображено розташування військових містечок Міжнародного центру миротворчості та безпеки. Додатково зазначив, де знаходяться казарми та гуртожитки.

13 березня 2022 року окупанти здійснили обстріл цих обʼєктів, загалом випустивши понад 30 ракет. Тоді загинуло понад 60 людей, понад 160 було поранено. Окрім цього, львів’янин передавав ворогу іншу інформацію з метою підривної діяльності проти України.

Правоохоронці затримали навідника у червні 2022 року. На вирок він чекав під вартою. Під час судового засідання коригувальник свою провину так і не визнав, у скоєному не розкаявся.

Як повідомляли ряд медіа, мова йде про Олександра Косторного.

Додамо, що тоді внаслідок обстрілу загинули Андрій Марчук та Петро Луців з Прикарпаття.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!