На Харківщині обірвалося життя 23-річного захисника з Болехова Андрія Юзьків
14 Травня 2024, 14:45
![](https://blitz.if.ua/local/news/245296/441153645_751227003853096_3840314198416066187_n.jpg)
Солдат Юзьків Андрій Сергійович був призваний до лав Збройних Сил України 21 квітня 2023 року
З того часу служив у зенітно-артилерійському взводі мотопіхотного батальйону військової частини А1008.
Життя молодого хлопця обірвалося 12 травня 2024 року у с.Велика Гомільша Чугуївського району Харківської області. Вдома сина не дочекалася мати, сестра, родина, друзі. Гірку звістку повідомили у Болехівської міської ради.
"Висловлюємо щирі співчуття та розділяємо разом з вами біль втрати. Навіки пам’ять про Андрія буде жити у наших серцях та вічним болем залишиться в душах рідних і близьких людей. Ми маємо пам’ятати кожного, хто зробив свій внесок у перебіг війни, і продовжувати робити їхню справу, навіть після їхньої смерті. Вічна пам'ять воїну", - висловили у міськраді.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)