На Прикарпатті 10-річний хлопчик заблукав у горах і сам викликав рятувальників


Хлопчик разом з мамою та іншими учасниками групи здійснювали підйом на гору Хомяк, але цікавість та дитяча допитливість взяла верх: хлопчик хотів якнайскоріше підкорити вершину і в один момент зрозумів, що відбився від групи й заблукав.

Десятирічний Андрій не розгубився й зателефонував на номер 112. Рятувальники встановили координати хлопчика та підтримували з ним зв’язок по телефону, одночасно слідуючи до місця події. В цей же час рятувальники встановили зв’язок з мамою хлопчика, яку за допомогою телефонного зв’язку направили до місця знаходження сина.

В подальшому рятувальники супроводили групу туристів, у складі двох дорослих та трьох дітей, до підніжжя гори, а також провели роз’яснювальну роботу та надали рекомендації щодо правил поведінки під час походів в гори.

Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області наголошує: вирушаючи в туристичний похід з дітьми, старайтеся завжди тримати їх в полі зору. Одягайте дітей в яскравий кольоровий одяг – він буде більш помітним у лісі. Дайте заряджений телефон, рюкзак з харчами та водою, а також свисток. Вибирайте не складні маршрути й обговоріть порядок дій у разі виникнення небезпечної ситуації.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!