На Прикарпатті дітлахи розмальовують боєприпаси, аби допомогти ЗСУ
26 Листопада 2022, 09:03
![](https://blitz.if.ua/local/news/232354/завантаження.jpg)
Витвори мистецтва зі зброї. На Прикарпатті дітлахи розмальовують використані боєприпаси, аби допомогти українським воїнам. Згодом уже готові роботи будуть виставлені на продаж.
Всі ці боєприпаси з фронту привезли волонтери. Тепер вони не просто лежатимуть на складах, їх розмальовуватимуть та продаватимуть для допомоги армії. Детальніше про це у сюжеті ОТБ Галичина.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)