У ЦНАПах Прикарпаття встановлять сонячні панелі


За координації Міненерго та підтримки Міністерства торгівлі, промисловості та енергетики Кореї в Україні стартує пілотний проєкт зі встановлення сонячних електростанцій на будівлях Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Загальна вартість проєкту складає 18 мільйонів доларів, які будуть надані корейською стороною, інформує пресслужба Міненерго

Реалізацію ініціативи заплановано на 2024 – 2026 роки у трьох областях - Івано-Франківській, Житомирській та Одеській. Встановлення сонячних систем дозволить забезпечити автономне електропостачання сервісних центрів, що своєю чергою дасть змогу своєчасно надавати послуги населенню та знизити навантаження на централізовані джерела постачання. 

"Децентралізація енергосистеми, частиною якої є ця ініціатива, - одна з ключових складових енергетичної стратегії. Успішна реалізація проєкту дозволить масштабувати його на інші регіони, що стане додатковим кроком на шляху до створення стійкої та розподіленої енергетичної системи України", - зазначив міністр енергетики Герман Галущенко. 

Програма включає проведення енергоаудиту, навчання енергоменеджменту, модернізації електромереж у будівлях та встановлення сонячних панелей із накопичувачами енергії. 

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!