На війні загинув екс-гравець «Прикарпаття» Олександр Гончар


У боях з російськими окупантами загинув колишній футболіст низки вітчизняних клубів Олександр Гончар.

43-річний Гончар (або як його ще називали Муха) був вихованцем бориспільського «Борисфена». Свого часу він виступав у Вищій лізі українського чемпіонату, захищаючи кольори «Прикарпаття», «Ворскли», «Металіста», «Зорі», тернопільської «Ниви», а також низки команд з Першої та Другої ліг. Про це повідомили на сторінці МФК Прикарпаття.

В елітному дивізіоні Олександр провів 67 матчів, забив 2 голи. Двічі в сезонах 2002/03 та 2005/06 став срібним призером Першої ліги України.

Трагічну новину повідомив Виконавчий комітет Бориспільської міської ради на своїй сторінці у Facebook.

«За час проходження військової служби зарекомендував себе виключно з позитивного боку. Функціональні обов'язки виконував відмінно, мав авторитет серед колег. Побратими згадують, що Олександр швидко знайшов спільну мову з усіма, був дуже щирою, відповідальною та дисциплінованою людиною. Він до останнього подиху був вірний військовій присязі та українському народу», – згадують про нього у співчутті.

Зазначається, що Олександр Гончар загинув ще 16 серпня на запорізькому напрямку, але про його трагічну смерть стало відомо лише зараз. У Героя залишилися дружина, дочка та син.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!