Науковиця Прикарпатського університету стала лауреаткою конкурсу «Молодий вчений року»
![](https://blitz.if.ua/local/news/245411/img_20240518_224805_003.jpg)
З лютого по квітень 2024 року Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України проводився конкурс «Молодий вчений року» за підсумками роботи в 2023 році.
Цьогоріч Прикарпатський національний університеті імені Василя Стефаника в номінації «Грантова діяльність» представляла доцентка кафедри трудового, екологічного та аграрного права, кандидатка юридичних наук, доцентка Леся Данилюк. Про це повідомляє пресслужба ПНУ.
Загальний конкурсний бал у даній номінації обчислювався: бали від Організаційного комітету та бали від авторизованого інтернет голосування.
Важливо відзначити, що Леся Данилюк у своїй номінації отримала найвищу оцінку від Організаційного комітету (8 балів з 9 можливих) і від глядацького голосування (53 відсотки зі 100).
Нагородження лауреатів відбулося 18 травня на урочистій церемонії з нагоди Дня науки в Київському будинку вчених Національної академії наук України.
Метою конкурсу є визнання та підтримка значних досягнень молодих вчених у різних сферах діяльності, популяризація науки, підвищення інтересу до наукових досліджень.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)