Незабаром у Калуші відкриють нову автобусну станцію


До кінця весни в Калуші запрацює нова автобусна станція.

Як повідомив кореспондентці Бліц-Інфо міський голова Калуша Андрій Найда, інвестор вже завершує роботи, тож відкриття обєкту очікують всередині, або наприкінці весни.

"Цього року буде введена в експлуатацію наша автобусна станція. Це приватно-державне партнерство. Ми виділили земельну ділянку площею 0,4527 на вулиці Ринковій і приватний інвестор збудував обʼєкт вже на 95%. Думаю що всередині, або наприкінці весни ми відкриємо нову автостанцію",- анонсував мер. 

Нагадаємо, будівництво автостанції у Калуші обговорювалося віддавна. У вересні 2021 року виконавчий комітет Калуської міської ради прийняв рішення «Про оголошення інвестиційного конкурсу з відбору інвестора для будівництва автостанції з приміщеннями громадського та комерційного призначення». Пів року до того, у березні, рішенням Калуської міської ради було утворено КП «Калуське підприємство автобусних станцій» — під проєкт із будівництва  автостанції.

Згідно з проєктом майбутньої автостанції - це буде одноповерхова споруда площею 1175 кв. метрів. Тут передбачена зала очікування, адміністративні (зокрема, диспетчерська і квиткові каси), санітарно-гігієнічні, а також комерційні приміщення. 

Також на автостанції має бути сім платформ для посадки і висадки пасажирів, місця для стоянки автобусів та паркувальні місця для автомобілів. Усе це зобовʼязаний облаштувати інвестор.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!