Німеччина передала Україні спецтехніку для відновлення енергетики


В Україну надійшла чергова партія спецтехніки для відновлення енергетичної інфраструктури.

Два автомобілі Mercedec-Benz Arocs з краном-маніпулятором для робіт на електромережах передано енергетикам. Про це повідомляє прес-служба Міненерго.

Відомство вказало, що це частина партії із 16 одиниць спецтехніки на суму у 2,3 мільйони євро, придбаних у межах Українсько-Німецького енергетичного партнерства та завдяки кампанії зі збору коштів та закупівель, реалізованій GIZ.

Частина авто вже доставлені в Україну і допомагають енергетикам Харківської, Миколаївської, Тернопільської областей. Решту автівок отримають оператори системи розподілу у Запорізькій, Черкаській областях, додаткові одиниці техніки поїдуть на Харківщину та Миколаївщину.

В Міненерго зауважують, що з початку війни уряд Німеччини закупив і доставив енергетичні товари на суму понад 12 мільйонів євро у межах Українсько-Німецького енергетичного партнерства, включно з цими ремонтними вантажівками. Крім того, трансформатори, генератори та сонячні панелі, надані німецькими компаніями, також були доставлені і зараз забезпечують електроенергією понад 550 000 людей в Україні.

Загалом, з березня 2022 року Україна отримала з Німеччини 120 вантажів гуманітарної допомоги для енергосектору загальною вагою понад 1670 тонн, серед яких трансформатори, генератори, кабель, арматура для повітряних ліній та інше обладнання, необхідне для проведення відновлювальних робіт.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!