Окупанти просунулися у промзоні біля Авдіївки, а ЗСУ укріпили плацдарм на лівому березі, — ISW


Сили оборони утримують позиції біля Антонівського мосту та поблизу Козачих Лагерів і ефективно контролюють лісові масиви, острови та берегову лінію вздовж річки Конка.

Російські війська незначно просунулися в промисловій зоні на південний схід від Авдіївки і поблизу Вербового і посилили штурмові операції на північ від Соледара. Українські штурмові групи кілька разів намагалися просунутися на південь від Кринок і укріпили плацдарм на південний схід від населеного пункту. Про це йдеться в аналітичному звіті американського Інституту вивчення війни (ISW), пише Focus.

Ситуація на Луганщині

ЗС РФ продовжували наступ на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна, але безрезультатно. ЗСУ відбили атаки росіян на Куп’янському напрямку в районі Синьківки та Новоселівського, а також на лиманському напрямку. Російські військові блогери заявили, що російські війська просунулися поблизу Синьківки та контролювали до половини населеного пункту і також просунулися до Тернів і Ямполівки. Також окупанти заявили про просування в лісових масивах поблизу Кремінної та Торського, посилення штурмових операцій на північ від Соледара і просунулися вздовж залізничної лінії на схід від Веселого.

Російські джерела стверджують, що 6 грудня українські війська здійснили невдалі контратаки на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна. Міноборони Росії стверджує, що російські війська відбили українські атаки на Куп’янському напрямку в районі Синьківки, Іванівки та озера Лиман, а також у напрямку Лимана біля Білогорівки Луганської області та Григорівки.

Fullscreen

Ситуація на Донеччині

ЗС РФ досягли невизначених успіхів біля Хромового на захід від Бахмута і просунулися до 400 метрів на південно-західній околиці Бахмута та до 500 метрів у районі Кліщіївки, захопивши невизначену тактичну висоту.

ЗС РФ 6 грудня вели наступальні дії під Авдіївкою і незначно просунулися в промисловій зоні на південний схід від Авдіївки. Також російські блогери стверджували, що окупанти просунулися на південь від Авдіївського породного відвалу, поблизу Авдіївського коксохімічного заводу, поблизу Первомайського та на схід від Авдіївки, хоча ISW не знайшло візуального підтвердження цьому.

Fullscreen

6 грудня українські війська контратакували під Авдіївкою і нещодавно підтвердили наступ.

Також російські війська контролюють більшу частину Мар’їнки, але українські війська контролюють невелику частину населеного пункту.

Ситуація на Південному напрямку

6 грудня українські війська продовжували контрнаступальні дії на заході Запорізької області, але підтвердженого просування не зробили. Російські війська контратакували в західній частині Запорізької області і мають незначні просування.

Fullscreen

Українські сили продовжували наземні операції на лівому березі Херсонської області 6 грудня, але не досягли жодних підтверджених успіхів. Окупанти стверджували, що українські штурмові групи кілька разів намагалися просунутися на південь від Кринок і укріпили плацдарм на південний схід від населеного пункту, а також продовжують зміцнювати своє угруповання в самих Кринках. Вони утримують позиції біля Антонівського мосту та поблизу Козачих Лагерів і ефективно контролюють лісові масиви, острови та берегову лінію вздовж річки Конка.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!