Палац Потоцьких дивуватиме новими проектами


Дослідження, збереження, популяризація. На цим працює колектив Палацу Потоцьких. Три роки тому Простір інноваційних креацій “Палац” урочисто відчинив двері для відвідувачів. Щоправда, через аварійний стан деяких приміщень оглянути тут можна не все.

За свою 350-літню історію головна садиба засновників Станіславова зазнала чимало змін та руйнувань. Поступово Палац Потоцьких оновлюється. Наразі підписано меморандуми про співпрацю із подібними історичними закладами в Польщі та Білорусії, пише ВЕЖА.

За рахунок втілення в життя одного із грантів буде відреставровано колишній офіцерський корпус. Тут облаштують інтерактивний музей зброї. Десятки культурно-мистецьких акцій уже відбулися на території Палацу Потоцьких торік. Зокрема, резонансним був конкурс Різдвяних шопок.

“Для тих, хто тримає небо над Україною”, було змонтовано світлову інсталяцію. Її під час найсуворішого карантину могли бачити жителі всього міста. Також запам”ятався мешканцям і масштабний фестиваль-переберія міських культур “Межа”.

Нині Палац готується до святкування Дня Івано-Франківська. Палац Потоцьких споруджений 1672-го року. Це – головна пам’ятка архітектури та містобудування історичного значення в Івано-Франківську.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!