Пенсіонерка з Прикарпаття перерахувала шахраям 30 тисяч, бо повірила, що дочка потрапила у біду


Якщо до Вас телефонують з невідомих номерів і повідомляють, що ваш родич чи близька людина потрапила в скрутну ситуацію, скоїв ДТП, вчинив конфлікт. Пам'ятайте - це шахраї.

На цьому наголошують у Поліції Івано-Франківської області.

Так, днями від рук аферистів потерпіла 74-річна прикарпатка. До жінки на мобільний надійшов дзвінок, від нібито працівника правоохоронного органу. У телефонній розмові аферист сказав, що дочка потерпілої затримана за вчинення правопорушення. Але щоб родичка уникнула покарання, необхідно заплатити гроші.

Довірлива пенсіонерка перерахувала на рахунок афериста 30 тисяч гривень. Втім, далі жінка зателефонувала дочці і виявилось, що з нею все гаразд.

Поліція Прикарпаття застерігає мешканців від шахрайської схеми «Ваш родич у біді»:

- якщо вам телефонують (часто вночі або вранці) та повідомляють, що родич потрапив у біду (вчинив ДТП, потрапив до лікарні тощо), і просять передати чи перерахувати гроші – це шахрайство.

Що робити?

Якщо Вам надійшов подібний дзвінок, негайно зв’яжіться з родичем або з людьми, які можуть бути поруч із ним, та перевірте отриману інформацію. А якщо телефон родича вимкнений, наберіть «102». Запам’ятайте номер шахрая та негайно повідомте його поліцейським.

На зображенні може бути: текст

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!