Полеглого воїна з Ямниці нагородили орденом "Хрест Героя"


Загиблого воїна з Ямниці Ігоря Кушніренка посмертно відзначили орденом “Хрест Героя” та Подякою від 46 окремого стрілецького батальйону, у складі якого воював захисник.

Про це повідомили на сайті Ямницької громади.

Нагороду разом із бойовим знаменом, шевроном, пам’ятним знаком і подякою 46 ОСБ передали родині полеглого бійця.

Ігор Васильович Кушніренко був справжнім патріотом, доброю людиною, про що свідчить і його символічний позивний “Добряк”. Народився 21 червня 1978 р. у Ямниці. У 2014 р. Герой був призваний до лав ЗСУ і від самого початку неоголошеної війни в зоні АТО (ООС), ризикуючи власним життям, пішов на Схід України оберігати наше мирне небо. За вірне служіння та відданість Батьківщині нагороджений відзнаками: відзнакою голови Івано-Франківської ОДА та голови облради “За бойову звитягу”, відзнакою сільського голови Ямницької територіальної громади “Захиснику України з нагоди 30-річчя Незалежності”, медаллю Учасника Бойових дій, нагрудним знаком “Національна гвардія України”, нагрудним знаком “Сектор – М – АТО”, нагрудним знаком “За вільну Україну. АТО”.

Коли розпочалося повномасштабне вторгнення, у квітні 2022 р. наш земляк став на захист рідної Батьківщини від загарбників. Від тоді пройшов найгарячіші точки у Луганській, Миколаївській, Херсонській, Київській, Чернігівській та Донецькій областях. Будучи старшим лейтенантом, Ігор Кушніренко служив на передовій командиром кулеметного взводу стрілецької роти однієї з військових частин. У січні 2023 р. отримав важке поранення у зоні бойових дій поблизу м. Соледар Донецької області, відтоді перебував на лікуванні. 15 березня 2023 р. серце Героя зупинилося від отриманих важких травм.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!