"Працюють нон-стоп": Cмушак про розчищення Франківська від снігу та льоду


Головний комунальник міста, заступник міського голова Івано-Франківська Михайло Смушак прозвітував про розчищення міста від снігу та льоду.

Про це йшлося під час традиційного брифінгу у міського голови 11 грудня.

"Робота починається вночі. Організоване цілодобове чергування на підприємстві. Фактично водії нон-стоп працюють, день і ніч. Міняються зміни. У будь-яку секунду вони готові виїжджати, і виїжджають на прибирання міста. Це і ручне прибирання, не вистачає техніки, яка може посипати, для прибирання тротуарів. Тому дуже багато ручної праці. Дороги, зупинки це все вручну. Дуже важка робота. Але люди працюють, іншого виходу нема", - розповів про роботу  КП “Муніципальна дорожня компанія” Смушак.

"Це робота нон-стоп. Вона не припиняється жодного дня. Чи то вихідний, чи то свято, чи то день, чи ніч. Ми змушенні це робити, аби був порядок", - ще раз наголосив Смушак.

Він додав, що завдяки тому, що місто перейшло на посипання доріг сіллю, громадський транспорт працює без проблем, а дороги у нормальному стані.

"Зараз ми бачимо, що всі основні дороги, таке враження, що сніг на дороги не падав. Тобто, всі дороги у нас такі, що можна без проблем їхати. І, важливий момент, на жодну годину, на жоден день у нас не зупинявся громадський транспорт. На відміну від деяких інших міст. І це заслуга того, що ми перейшли на посипання снігом", - пояснив він.

Він наголосив, що сіль шкодить покриттю доріг, тож весною буде багато робити щодо ремонту доріг, бо будуть ями.

Далі Смушак прозвітував про роботу КП "Благоустрій". За його словами, дане підприємство також працювало без вихідних. Особливу увагу приділяло прибиранню зупинок. Смушак підкреслив, що зі своєю роботою КП справилося добре.

Детальніше про роботу комунальників у відео:

 

Насамкінець Смушак подякував комунальникам за те, що роблять все можливе, аби справитися з наслідками зими.

 

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!