Прикарпаття втратило на війні ще двох воїнів - Тараса Семенюка та Володимира Табака


Стало відомо про загибель на фронті російсько-української війни двох воїнів з Івано-Франківської області.

Про це повідомили у Зеленській громаді та Парафії Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ села Волосів Переріслянської громади.

"Знову сльози, біль, сум… І знову чорна звістка про загибель Героя.... Вже вкотре Зеленська громада в жалобі за своїм сином. Зеленська сільська рада, сільський голова Володимир Феркаляк, і жителі усієї громади в цей гіркий час висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу загибелі нашого земляка та Героя – Тараса Васильовича СЕМЕНЮКА – та розділяють їх горе", - повідомили у Зеленській громаді.

"Знову чорна звістка огорнула наше село Волосів і нашу парафію. Загинув військовий, старший солдат, ТАБАК ВОЛОДИМИР ВІКТОРОВИЧ, 03.05.1994 р.н. житель с.Волосів. Молодий кулеметник 1 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 3 стрілецької роти 1 стрілецького батайльону військової частини А0989. З початку повномаштабного вторгнення росії в Україну Володимир повернувся з-за кордону та добровольцем став на захист України. До останнього подиху боронив рідну землю від російських окупантів, боровся за свободу та незалежність. Загинув Герой 13 вересня 2023 року в наслідок ворожого мінометного обстрілу в районі н.п.Григорівка Донецької області, під час захисту Батьківщини", - повідомили у парафії УГКЦ села Волосів.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!