"Еталонний" автоколапс на Івано-Франківщині
Через автобус, що постійно ламається, невихованих водіїв та ігнорування скарг пасажирів на Верховинщині назріває бунт.
Про це пише журналіст Олег Гапчук на verchovyna.at.ua.
"Минулого тижня дістатись з роботи додому не було ніякої можливості. Автобусів, які повинні відправлятися о 18.10 год з Верховини до Івано-Франківська просто не було. І це не тільки перший випадок, протягом року таких прикладів було безліч. А ось усі зауваження людей однаково ігноруються як працівниками автостанції, так і керівництвом. Здебільшого автобуси, які обслуговують цей маршрут, ледве їздять. Нашим горянам до болю знайома марка "Еталон" (на фото вгорі), та на жаль це тільки гучна назва, самі ж автобуси постійно ламаються, водії лаються, керівництво вішає лапшу на вуха і травить нас пустотливими обіцянками...", - пише пан Олег.
Постійні конфлікти керівництва з місцевими перевізниками довели до того, що жителі Кривополя втратили дуже важливий та багаторічний ранковий рейс з центру села до Верховини. Вони змушені запізнюватися на роботу, отримувати попередження, писати пояснюючі, а все через халатність і безвідповідальність таких керівників та горе-підприємців. Громади вищезазначених сіл востаннє благають налагодити роботу в сфері перевезення пасажирів у районі...
"Звертаються через ЗМІ до голови РДА Ярослава Скуматчука вплинути на Володимира Барана, щоб той забезпечив якісне обслуговування пасажирів. А якщо ця особа не в змозі виконувати свої зобов’язування, хай займається своєю підприємницькою діяльністю за межами району. Жителі села Кривополе вимагають відновити ранковий рейс 8.05 год виїздом з Кривополя до Верховини, уже з 1 жовтня поточного року. В крайньому випадку люди змушені будуть перекрити дорогу державного значення та пікетувати приміщення районного суду та РДА. Цей матеріал – лише маленька краплина у всій цій бурхливій історії, але ця стаття є своєрідним попередженням та поштовхом до рішучих дій, адже й у віддалених наших селах не все так просто. Якщо жителі села Полянки до Гриняви за проїзд платять 8 грн, виникає побоювання, що й на території Білого Черемошу нечесні підприємці заробляють на простих людях і ведуть брудні ігри за лаштунками. Та мовчати і терпіти просто немає вже сил. Людей не цікавлять чиїсь амбіції, контракти, чвари та інтриги, пасажири просто хочуть, щоб з ними рахувалися, дотримувались зазначених норм та чітко виконували свою роботу і свої зобов’язування", - зауважує Гапчук.