Спортсмени з Рогатина вибороли срібло і бронзу на чемпіонаті України зі стрільби

Нещодавно, 10- 17 травня, у Вінниці проходив відкритий Чемпіонат України серед спортсменів 2003 р.н. та молодших зі стрільби кульової.

Збірну команду Івано-Франківської області на високому рівні представляли вихованці Рогатинської СДЮСШОР та Рогатинської ДЮСШ обласної ради.

Успішно виступила на змаганнях команда юнаків (Денис Мартиненко, Михайло Дутка, Михайло Третяк). У вправі ГП-11а (рухома мішень, 10м) наші спортсмени стали срібними призерами, а Денис Мартиненко - виборов бронзу в особистому заліку. Крім того, у вправі ГП-12 команда посіла четверте місце.

Друга команда юнаків (Максим Новальківський, Сергій Кащин, Денис Ковалик) в обох вправах зайняла 5-е місце. Підготували спортсменів до змагань тренери - Ярослав Коваль, Ігор Железняков, Юрій Кізима.

Потішила успіхами на змаганнях й команда дівчат пістолетного відділення (Тетяна Верб’яна, Олена Железнякова, Софія Тичківська), виборовши срібні нагороди у вправі МП-5 (МК пістолет, 25 м).

Ще одну, бронзову, нагороду у фінальній боротьбі принесла також Тетяна Верб’яна. Олена Железнякова у підсумку зайняла 4-е місце.

Водночас 4-е місце посіла також команда юнаків (Дмитро Комарницький, Роман Комарницький, Олег Могила) у вправі МП-8 (швидкісна стрільба з пістолета, 25 м), а у вправі МП-5(МК пістолет, 25 м) - 6-е.

Підготували спортсменів тренери - Володимир Ворона та Мирослав Іванців.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.