Справу про розкрадання 14,8 млн грн при будівництві школи у Чукалівці передали до суду


НАБУ і САП скерували до суду справу щодо заволодіння понад 14,8 млн грн при будівництві школи у селі Чукалівка Івано-Франківської області.

Як встановило слідство, у 2021 році підприємець у змові з директором Управління капітального будівництва в Івано-Франківській області розробив схему заволодіння коштами Івано-Франківської ОДА. За нею УКБ уклало з підконтрольною компанією договір на будівництво шкільного закладу на загальну суму 45,6 млн грн.

"У вересні 2022 року у зв’язку з припиненням діяльності УКБ об’єкт будівництва передали до Івано-Франківської міської ради та провели коригування проєктно-кошторисної документації. Як з’ясувалось, УКБ встигло перерахувати компанії 33,6 млн грн за роботи, виконання яких сторони зафіксували відповідними актами та довідками. Проте роботи виконали лише частково, а решта, на суму понад 14,8 млн грн, так і залишилась на папері. Цими коштами учасники оборудки заволоділи та перевели в готівку через підконтрольні організації",- кажуть у НАБУ.

27 вересня 2023 року НАБУ і САП за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області ДСР Нацполіції повідомили про підозру ексдиректору Управління капітального будівництва Івано-Франківській області (ч. 5 ст. 191 КК України, ч. 1 ст. 366 КК України) та директору будівельної компанії (ч. 5 ст. 191 КК України, ч. 1 ст. 366 КК України).

7 березня 2024 року про підозру повідомили організатору схеми (ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191 КК України).

Наприкінці березня 2024 року матеріали справи відкрили стороні захисту для ознайомлення.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!