Тендери на понад 570 млн з обслуговування доріг Прикарпаття виграла компанія "ПБС"
![](https://blitz.if.ua/local/news/242035/711_f18c957175674d02a0bad299f36fb503-1a5b4f.jpg)
Перемоги у тендерах на утримання доріг державного значення у 2024 році у всіх районах Прикарпаття за 577 млн гривень отримало ТОВ "ПБС".
Відповідні два тендери на експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення провела Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Івано-Франківській області. Наразі очікується підписання договорів.
Про це йдеться в інформації у системі публічних закупівель Prozorro.
ТОВ "ПБС" обслуговуватиме такі дороги в усіх районах областях.
Кінцевим бенефіціаром і керівником ТОВ «ПБС», створеного у 2004 році, вказана Іванна Непик, але фактично компанія належить ексдепутату ВР Олександрові Шевченку. Він також є засновником та ексдиректором туристичного комплексу "Буковель", що у 2021 році перейшов під контроль Ігоря Палиці, діючого нардепа і бізнес-партнера Ігоря Коломойського, який контролював «Буковель» раніше. ТОВ «ПБС» активно займається будівництвом доріг – насамперед, на Івано-Франківщині, де отримала понад 100 таких підрядів на загальну суму 21,3 млрд грн, пише ngl.
Довідково: Експлуатаційне утримання - це комплекс робіт з догляду за дорожньою інфраструктурою. Основними роботами з утримання доріг взимку є чергування та патрулювання доріг, обробка проїзної частини протиожеледними матеріалами, очищення та прибирання її від снігу, впровадження пасивних заходів боротьби зі сніговими заметами для забезпечення безпечних умов дорожнього руху.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)