Цього року на Прикарпатті у сім’ї влаштували 92 дитини-сироти


На Прикарпатті 93 % дітей з числа сиріт чи позбавлених батьківського піклування охоплено сімейними формами виховання. Так, цього року у сім’ї влаштовано 92 дитини.

Від початку року 60 дітей вперше поставили на облік та надали їм статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. Про це повідомила голова Івано-Франківської ОДА.

Наразі на обліку служб у справах дітей області перебувають 1147 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

В області функціонують 12 дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ), де виховують 96 дітей. Створено 75 прийомних сімей, які взяли під опіку 138 діток. Ще 854 дитини – в сім’ях опікунів та піклувальників, 12 – виховують родичі. На Івано-Франківщині працюють 4 заклади соціального захисту дітей, в яких перебувають 111 дітей.

"З початку повномасштабної війни Прикарпаття стало надійним прихистком для внутрішньо переміщених, зокрема, прийняло 502 дитини із закладів цілодобового перебування. На сьогодні в області проживають 197 дітей. Сімейні форми виховання - те, що активно підтримується на місцях і на загальнодержавному рівні. Так, на Івано-Франківщині зводяться два житлові будинки для двох дитбудинків сімейного типу, де виховують по 10 дітей, і які переїхали в нашу область із прифронтових областей. За підтримки благодійників придбано житловий будинок для одного ДБСТ в Галицькій ТГ. У Коломийській та Бутштинській надано облаштовані житлові приміщення для проживання вихованців ДБСТ",- каже очільниця області.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!