У Франківську пройде 10th Frankivsk Half Marathon


8 жовтня 2023 року 10th Frankivsk Half Marathon запрошує на ювілейний старт.

Frankivsk Half Marathon - щорічна бігова подія Івано-Франківська з особливою історією та теплою атмосферою, яка рік за роком “дорослішає” та розширює коло своїх учасників і друзів з усієї України та різних куточків світу. 

Цьогоріч відкриті дистанції на 21,097 км, 10 км, 5 км, а також вперше -  2,1 км Karavanets Charity Run. Для дітей готують дистанції - 1000 м, 400 м або 100 м.

Стартове містечко буде облаштоване на площі Івана Франка. Видача стартових пакетів відбуватиметься у переддень півмарафону - в суботу, 7 жовтня, з 12:00 до 19:00 на камерній сцені драмтеатру (вхід з вулиці Бандери). В неділю, 8 жовтня, стартові пакети зможуть отримати лише приїжджі - в холі драмтеатру (головний вхід): 

8:00 - 9:40 - для учасників на дистанції 21 км та 5 км;

10:00 - 12:30 - видача для учасників на дистанції 10 км та Karavanets Charity Run.

10th Frankivsk Half Marathon щиро дякує за підтримку генеральному партнеру компанії Favbet, офіційному партнеру - технологічній компанії, яка будує нерухомість, - blago, партнерам - фінансовому консультанту Fin Impact та гостинному партнеру GROFA Hotel and Restaurant! Партнером дитячого забігу є міжнародна організація ООН ЮНІСЕФ. Подія відбувається за підтримки департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.

Сьогодні, через півтора року від повномасштабного російського вторгнення, ми не дозволяємо собі гаяти час взагалі на бодай щось без мети та змісту. А в тому, щоб продовжувати нашу справу - я бачу сенс, - говорить головний організатор Ігор Крицак про концепт ювілейного 10th Frankivsk Half Marathon 2023 - Є розумні підстави готуватися, тренуватися та ставати сильнішими. Наші донати та обʼєднані зусилля мають велике значення. Маємо працювати! Маємо бути разом! Ми власним  прикладом будуємо здорову свідому націю, яка попри все рухається до своєї мети.

Благодійним партнером 2023 року став фонд “Порт Франківськ”. Спільно поставлена амбітна мета  —  500 000 грн на 30 FPV-дронів, які передадуть 108 батальйону 10 ОГШБ “Едельвейс”.  Як підтримати збір?

Зареєструватись на Karavanets Charity Run 2,1 км - дистанцію, яку учасники подолають на честь засновника Frankivsk Half Marathon. Сергій Караванець розпочав біговий рух Івано-Франківська у 2014 році. Вартість дистанції - 500 грн. Також є змога придбати реєстрацію на більшу суму. 100% коштів від реєстрацій на Karavanets Charity Run будуть спрямовані на досягнення благодійної мети.

Зробити донат на спільну з Порт Франківськ монобанку - https://send.monobank.ua/jar/7pqwd1TRq2?fbclid=PAAaYmOd-s7kuFNNAWZEsq5TR2ld3XQ4Oh2qRu7a_Vpto8fji8wjbnMls3eOY

Минулого тижня  Frankivsk Half Marathon спільно з фондом “Порт Франківськ” запустили командний збір “Пташки Караванця” на FPV дрони-камікадзе для 10 ОГШБ “Едельвейс”. Більше ніж півсотні людей відкрили міні - збори в 5, 10, 16 тисяч гривень та за перші 30 годин виконали початкову ціль в 500 тис. гривень. Наразі вже вдалося зібрати понад мільйон.

Залишається потренуватись, обрати дистанцію та зустрітись на старті 10th Frankivsk Half Marathon.
Бігти вдесяте, бігти вперше. В єднанні та стійкості і є той самий великий сенс.

Реєстрація на Frankivsk Half Marathon 2023 триває на сайті. Соцмережі події - Facebook Instagram

Порт Франківськ - благодійна організація, що за час своєї діяльності передала війську матеріальне забезпечення на суму понад 25 млн. грн. Нещодавно команда організувала роботу майстерні та активно забезпечує Збройні Сили України дронами-камікадзе.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!