У Франківську рятувальники визволяли однорічну дитину з іграшки
17 Квітня 2024, 08:47
![](https://blitz.if.ua/local/news/244745/436221330_738778245078208_1313043941340835143_n.jpg)
В Івано-Франківську у палець дитини застряг в іграшці, самостійно його витягнути батьки не змогли. Довелося викликати рятувальників.
Про це повідомили у ГУ ДСНС області.
"Сьогодні вранці рятувальники Івано-Франківська виїхали для надання допомоги дівчинці 2023 року народження, пальці якої застрягли в іграшці. За допомогою спецінструмента фахівці ДСНС звільнили палець дитини з пластикової іграшки та нагадали батькам про те, що варто слідкувати за дозвіллям своєї дитини, аби уникнути виникненню нещасних випадків! Медичної допомоги дівчинка не потребувала, тож від госпіталізації батьки відмовилися", - повідомляють у ДСНС.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)