У Надвірній хочуть створити "Театр замку Краснодвір". Потрібно проголосувати!


Розпочалося голосування за проєкти громад, які увійдуть до фіналу конкурсу «Наша громада». Участь бере 13 громад Івано-Франківщини.

Серед них й Надвірнянська ТГ, яка прагне створити конкурентоспроможний культурно-туристичний продукт "Театр замку Краснодвір" - місце інтерпретація історії міста Надвірна для розвитку громади та збереження спадщини, пише Бліц-Інфо.

Адже, як відомо, руїни замку Краснодвір в місті Надвірна – найдавніша пам’ятка міста, безпосередньо пов’язана із заснуванням поселення Красний Двір, що згодом став називатися Надвірна. Активісти прагнуть вивести замок із деградованого стану та використовуючи гру акторів, сучасні технології створювати новий досвід та емоції для відвідувачів.

"Громада отримає креативний, конкурентний культурно-туристичний продукт «Театр замку Краснодвір», що стане поштовхом до економічного розвитку громади. що створений магніт стане гордістю громади і спонукатиму до приїзду щонайменше 4 тис. відвідувачів. Будуть збережені руїни замку 14 ст. від подальшого руйнування, об’єкт збережеться для нащадків. Враження, досвід, що отримуватимуть відвідувачі, спонукатиме якісному споживанню місцевих товарів, а також культивуватиме бережливе ставлення до спадщини",- йдеться в описі проєкту.

На втілення ідеї необхідно 720 000 гривень. Якщо люди проголосують за проєкт, то громада отримає від організаторів конкурсу 500 тисяч гривень. Ще 40 000 внесе орган самоврядування, внесок партнерів - 180 000 гривень.

Проголосувати за Надвірнянську громаду можна, перейшовши за цим посиланням та авторизувавшись.

Слід зауважити, у конкурсі бере участь одразу 13 громад з Івано-Франківщини. А проголосувати можна не за одну, а одразу за п'ять проєктів. Обирайте кращі та голосуйте за посиланням.

Загалом у конкурсі змагаються 283 громади. Та у фінал пройдуть лише 13 громад, проєкти яких отримають найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування. Ще 13 громад-фіналістів, обере експертне журі.

Конкурс «Наша громада» організували телеканали ICTV та СТБ разом з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

 

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!