У Вікні на Городенківщині горіла господарська будівля
30 Листопада 2023, 09:21
![](https://blitz.if.ua/local/news/241958/179c0e23-3552-4399-bb93-d166049b4836.jpg.webp)
Ввечері 29 листопада у селі Вікно Городенківської громади ліквідували пожежу господарської будівлі.
Про це повідомили у ГУ ДСНС області.
"29 листопада о 21:38 на лінію 101 поступило повідомлення про те, що в селі Вікно Городенківської ТГ горить крівля господарської будівлі. На місці події працювали вогнеборці-добровольці МПК Виноград та ДПК Росохач, які спільно із надзвичайниками Городенківщини протягом години ліквідували пожежу. Постраждалих на пожежі немає", - йдеться у повідомленні.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)