Вихід збірної України на Євро-2016

17 листопада в Словенському місті Марібор відбувся останній матч плей-оффу між збірними України та Словенії.

Перший тайм почався для збірної невдало, вже на 11 хвилині Цезар після навісу Бірси забив в пусті ворота. Україна натомість виглядала набагато гірше ніж в першому матчі і із-за цього жодного небезпечного моменту не створила. Перший тайм так і завершився з рахунком 1-0.

В другому таймі господарі йшли в атаку всіма силами і створювали моменти, натомість Україна сиділа переважно в захисті. Сам матч здивував поведінкою вболівальників і гравців Словенії, які вели себе досить жорстоко по відношенню до українських гравців. Такої ”брудної” гри проти наших граців, ще не було. В останні хвилини гри господарі лишились в меншості, але продовжували йти вперед всією командою, що і привело до ”обрізки”, якою скористались гравці України. Кравець віддав гольову передачу на Ярмоленка який без проблем забив гол 1-1.

Матч завершився з рахунком 1-1 і тому збірна Україна проходить на Євро – 2016.