Як тренуються гвардійські fpv-пілоти на Прикарпатті (ВІДЕО)


Тренування пілотів FPV-дронів відображає складність та вимоги, пов'язані з використанням цих дронів у військових операціях, зокрема, у контексті російсько-української війни.

Починаються навчання зазвичай з використанням симуляторів, що дозволяють пілотам отримати базові навички керування FPV-дронами без ризику реальних пошкоджень. Це дозволяє ознайомитися з особливостями керування та вивчити базові маневри безпечно.

Після вивчення базових навичок на симуляторах, пілоти переходять до тренувань на вупах, або спеціально облаштованих майданчиках. Тут вони мають змогу практикувати реальне керування дронами в контрольованому середовищі, працюючи над поліпшенням своєї реакції та маневреності.

Після успішного завершення тренувань на вупах пілоти переходять до останнього етапу – це тренування на відкритій місцевості. Яке охоплює випробування практичних навичок пілотів у реальних умовах, що наближені до бойових. Від пілотів вимагається вміння ефективно керувати дронами та виконувати завдання, які можуть включати спостереження, збір інформації або навіть напад на визначені цілі.

"Пілоти тренуються на семи дюймових та десяти дюймових FPV-дронах, які використовуються як дрони-камікадзе та дрони-бомбери. Ці дрони виявилися надзвичайно ефективними на передовій, де вони знищили не одну одиницю автомобільної техніки та живої сили противника. Тренування пілотів на цих дронах дозволяє їм отримати необхідні навички та вміння для ефективного використання їх у бойових умовах", – ділиться думками інструктор Антон

Підготовка пілотів FPV-дронів включає жорсткі вимоги до їхніх навичок та фізичних здібностей. Це включає швидкість реакції, точність керування, моторику пальців та міцність вестибулярного апарату. Такі вимоги ставлять перед пілотами високий рівень відповідальності та потребують серйозної підготовки.

Крім навичок керування, учасники таких курсів отримують теоретичні знання про роботу FPV-дронів, їхнє обладнання та програмне забезпечення. Це охоплює навчання роботи з антенами, збірці та ремонті дронів.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!