Залужний нагородив захисника з Городенківщини "Золотим хрестом"


Військовослужбовець Олександр Двилюк із Городенки відзначений почесною нагородою Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного “Золотий хрест” за бойові заслуги.

Радісну звістку повідомив голова Городенківської громади Богдан Кобилянський.

"Сьогодні хочу привітати нашого земляка Олександра Двилюка, уродженця міста Городенка, із нагородою від Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного «Золотий хрест» ! Дякую щиро, Вам Олександре за щоденну оборону рідної землі від окупантів. З такими мужніми воїнами ми обов'язково переможемо! Слава Україні! Героям Слава!",- написав мер.

На зображенні може бути: текст

Довідково:

   “Золотий хрест” – відзнака, затверджена наказом Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного у 2022 році. Вона входить до нагородної системи Головнокомандувача Української армії. Нагрудним знаком “Золотий хрест” нагороджуються особи рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України за успішне виконання бойових завдань під час проведення об’єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!