Зі схилу Говерли обірвався турист, а на Хом'яці жінка травмувала ногу


Прикарпатські рятувальники допомогли туристам, які отримали травми у Карпатах.

Про це повідомили у ГУ ДСНС області.

Зокрема,  вночі 11 травня рятувальники допомогли туристу з Дніпра, який обірвався з обледенілого схилу Говерли, а 12 травня жінці, яка травмувала ногу під час спуску з гори Хом'як.

"Протягом вихідних рятувальники двічі надавали допомогу туристам в Карпатах. Так, 11 травня о 03:36 до рятувальників звернувся по допомогу житель міста Дніпро, який обірвався з обледенілої ділянки гори Говерла (на зеленому маршруту). По прибутті до потерпілого, рятувальники за допомогою спеціального спорядження підняли чоловіка, а пізніше супроводили до підніжжя гори. 12 травня в другій половині дня  рятувальники допомогли жительці Івано-Франківщини, яка під час спуску з гори  Хом’як (по червоному маршруту) травмувала ногу та не могла самостійно продовжити рух. Гірські рятувальники прибули до місця знаходження постраждалої жінки  1997 року народження, надали домедичну допомогу та транспортували  до підніжжя гори, де передали медикам", - йдеться у повідомленні.

У ДСНС також додали, що наразі значна частина зеленого маршруту на Говерлу вкрита льодом, тому варто утриматися від походів на гору.

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!