Атовці кажуть, що укропівці налаштовують проти них громаду заради власних інтересів

news-image: Атовці кажуть, що укропівці налаштовують проти них громаду заради власних інтересів
Мешканці мікрорайону виступили проти будівництва соціального житла для учасників АТО на вулиці Гната Хоткевича.

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив голова «Івано-Франківської обласної асоціації учасників та ветеранів АТО» Тарас Шпук, виклавши спільну заяву Міської асоціації учасників АТО, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Атовці розповідають, що запроектували реабілітаційний центр для відновлення учасників АТО, соціальне-безкоштовне житло для бійців з інвалідністю, багатодітних та малозабезпечених, сімей із діточками ДЦП. Громадський простір - сквер протяжністю понад 200 метрів для жителів мікрорайону.

«Благоустрій прилеглої території, дитячий майданчик для місцевих жителів, норми та ДБН дотримані, всі необхідні процедури пройдені. Начебто все добре, але тут раптово на земельну ділянку, яку нам виділили, заявилися "протестанти". Які виступили проти зведення житла для АТОвців. Чому проти? Тому, що саме там хочуть "громадський простір" для людей. Там де за генпланом міста мало бути дорога в чотири смуги. Власне завдяки нашій зміні через сесію міськради заплановано благоустрій для всіх, а не окремого будинку.

Ініціатором бурхливого обурення людей виступив такий собі Мар'ян. І ми направду не могли зрозуміти в чому тут проблема. До поки не вияснилось, що Мар'ян суміжник прилеглої території й хоче нам її продати, зрозуміло як найдорожче. Чим більший скандал - тим більше шансів заживитись на цьому. Як він її отримав, ми ще вивчаємо. Бо до сих пір жодного законного документа в нього немає».

Ветерени війни зазначають, що прикладуть максимум зусиль, щоб повернути ділянку громаді міста. За інформацією спілки,  ініціатор протесту Мар'ян - однопартієць депутата Віталія Мерінова, який власне та організував з ним спротив місцевої громади ввівши людей в оману. І навіть - зібрали підписи проти будівництва.

«Очевидно, Мерінов і його однопартієць забули сказати громаді, що за старим проектом там мала бути широка траса і навряд чи діти місцевих жителів мали б змогу гратися на дорозі коли попри них їдуть автомобілі, що там проходять мережі, що поряд буде зроблений сквер для всього мікрорайону завдяки атовцям. Що наш проект соціальний і завдяки ньому за 1,5 роки - 87 сімей учасників АТО і сім'ї із діточками ДЦП отримали одно та двокімнатні квартири.

Я не апелюю до цих людей, тут все і так зрозуміло зважаючи як Мерінов "боровся" проти звичайного комерційного будівництва в зеленій зоні "Рінь" в Угорниках, де з "однодумцями" ламали паркани на будівництві і з часом так само раптово все припинили. Як результат, забудовник не сплатив жодної копійки в місцевий бюджет, звів вже 12 поверхів, а Віталік виїхав на новому позашляховику Лексус, який заніс в декларацію, як виручка з власного весілля. Простий чоловік навряд чи взагалі окупить своє весілля, а депутатам як завжди везе більше чим простим смертним. Як Ляшко, часто виграє лотереї так і тут. Що народні депутати, що місцеві, тільки зайшли в раду і зразу везіння. Напевне тому що вони "особливо освячені" в тих радах.

На сесії 2 травня було прийнято понад 10 детальних планів територій і саме до єдиного нашого - соціального в депутата є питання? Прикриватися громадою, маніпулювати людьми, закидати що мовляв не було громадських слухань, знаючи що це не правда, стверджувати про абсурдність за для вигоди свого члена партії..? Питань ще до цих осіб чимало..

Ми працюємо дальше для своїх побратимів, для сімей які потребують нашої допомоги та підтримки. Ми рухаємось вперед не зважаючи на політичних дилетантів і тих, хто хоче поживитися на всьому, що має потенційну, неправомірну вигоду», - йдеться у заяві спілки учасників АТО.

Натомість Віталій Мерінов заявив, що заява - це повня брехня і громада говорить сама за себе. Мовляв, депутатів ввели в оману при затвердженні ДПТ без обговорення з громадськістю. І це може засвідчити представник асоціації учасників АТО Тарас Кузь. Водночас, Тарас Кузь оприлюднив на своїй сторінці заяву Спілки.

У четвер, 21 червня відбулося засідання міської ради на якому мали розглянути питання про надання дозволу на коригування ДПТ для будівництва на Хоткевича. Під час розгляду проекту рішення, депутати надали слово місцевій мешканці. Жінка сказала, що з ними ніхто не проводив громадських слухань щодо цього будівництва. Тож сесія прийняла рішення відкласти розгляд питання і провести громадські слухання. Представники Асоціації учасників АТО погодились з такою пропозицією, щоб знайти компроміс з мешканцями. Тож після громадських слухань, рішення винесуть на сесію знову.

Нагадаємо, раніше мешканці сусідніх будинків, де має зводити будинок Спілка заявили, що проти такого сусідства. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.06.2018 12:10