Франківці визначились, як має називатися електронний квиток

news-image: Франківці визначились, як має називатися електронний квиток
Завершилося голосування за ім'я електронного квитка для проїзду в громадському транспорті Івано-Франківська

Протягом двох тижнів франківці мали обрати найцікавішу назву з десяти запропонованих, пише Бліц-Інфо:

  1. Галка/Galka Зміст назви: Галицька картка. Галка зображена на гербі міста, а наш край є однією з головних частин Галичини.
  2. КардІФ/CardIF    Зміст назви: картка Івано-Франківська. В суті назви відображено основна ідея картки. Саме слово співзвучне з латинським "кардіо", тобто серце, та столицею Уєльсу містом Кардіф.
  3. Колібрі/Kolibri    Зміст назви: слово яке легко запамятовується. Колібрі-найменша пташка, яка відзначається надзвичайними рухливими можливостями. Часто назви тварин, риб і птахів беруть для назв транспортних карток. Наприклад у Лондоні Oyster-устриця, у Сінгапурі Octopus- восьминіг. Слоган картки: маленька картка-великі можливості.
  4. СКІФ/SCIF   Зміст назви:Соціальна картка Івано-Франківська. Назва картки абревіатура. Саме слово Скіф-назва народності що населяло територію України в давнину.
  5. Майка (MyCard) - моя картка
  6. ТачКа/TouchCa   Зміст назви: картка дотику. Основна суть картки це оплата проїзду через дотик. Слово "тачка" легке і часто вживане. Означає як городній засіб перевезення так і молодіжний сленг назви транспортного засобу.
  7. Форт/Fort   Зміст назви: Фортеця(бастіон). Один із символів міста. Витримав турецьку навалу.
  8. Франк/Frank    Зміст назви: Франківська картка. Коротка назва яка співзвучна з популярною назвою міста його жителями Франик. Крім того Франк це грошова одиниця багатьох країн, а оскільки картка потрібна для розрахунку, то є фактично грошовою.
  9. ФранкоКарт/FrankoCard   Зміст назви Франкова картка. Картка містить в собі прізвище патрона міста Івана Франка.
  10. Фіра – старовинний транспортний засіб в Галичині

В голосуванні взяли участь 618 франківців. За результатами голосування перемогу здобула назва ФранкоКарт (FrankoCard) - 206 голосів. На другому місці Галка (Галицька картка) - 189 голосів. Третя - КардІФ (Card IF) - 61 голос.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 25.09.2018 18:46