Світ відзначає сьогодні День сексу: цікаві особливості цього свята

news-image: Світ відзначає сьогодні День сексу: цікаві особливості цього свята
День сексу з’явився у міжнародному календарі свят 2007 року з ініціативи ЮНЕСКО. Однак воно не вважається офіційним.

Що цікаво, подібне до Дня сексу свято існувало ще в Стародавньому Римі: саме наприкінці листопада римляни поводили свято родючості, яке було спрямоване на примноження не тільки врожаю, а й усієї природи, повідомляє УНІАН.

Вважається, що ідея святкування такого дня зародилася на інтернет-форумах, де також запропонували вибрати основним місцем проведення цього дійства Амстердам. Цього дня місцеві жриці кохання там навіть роблять знижки на свої послуги, а представники сексуальних меншин у День сексу виходять на вулиці, щоб показати всьому світу, що їхня любов не менш прекрасна, ніж «звичайна».

Активісти цього дня роздають всім охочим листівки з інформацією про безпечний секс, а закінчується все це свято вельми яскравим видовищем: у небо запускають надуті презервативи всіх можливих форм і кольорів.

Цього дня прийнято присвячувати багато часу сексуальності й усьому, що з нею пов’язано. При цьому обмежуються варіанти святкування лише вашою фантазією.

До речі, медики вважають, що люди, котрі регулярно займаються сексом, живуть набагато довше за тих, хто цього не робить, і менше хворіють. Адже секс зміцнює серцево-судинну систему, підвищує імунітет, позбавляє від депресії, а ще — сприяє схудненню та покращує стан шкіри.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 30.11.2018 17:00