У франківській школі-дитсадку бракує місця. Діти вчитимуться у дві зміни


Сьогодні, 17 квітня, у школі-садку ім. Софії Русової в Івано-Франківську, відбулися подвійні батьківські збори, за участі батьків другокласників та майбутніх першокласників.

З ними зустрілося керівництво школи та Департаменту освіти та науки. Причиною зборів стали дві невеликі шкільні кімнати, де тепер навчається другий клас, а з першого вересня будуть і першокласники, пише Галицький кореспондент.

Батьків другокласників обурило це рішення, адже воно, на їхню думку, суперечить нормам Нової української школи і дітям буде там не комфортно:

“Що ми маємо зараз: 34 дитини навчаються у приміщенні площею 60 кв. м. Мені здається, що умови в тюрмі кращі” – сказав тато другокласника Віталій Бондар.

Забила на сполох і громадська активістка, голова ГО “Мами Прикарпаття” Мар’яна Вершиніна. За її словами, діти навчатимуться у класах, які не відповідатимуть санітарним нормам за площею:

“Батьки другокласників самостійно зробили ремонт у класних кімнатах, де зараз навчаються і граються школярі, натомість батьки майбутніх першокласників не знають, у яких умовах навчатимуться їхні діти, бо ніхто їм не показував приміщення”, – наголосила вона.

Директор навчального закладу Марія Ільків, запропонувала батькам майбутніх третьокласників та першокласників, створити ініціативну групу. Кореспонденту “ГК”, вона пообіцяла прокоментувати це згодом.