У Франківську оголосили переможців літературного конкурсу "З точки зору осені"

news-image: У Франківську оголосили переможців літературного конкурсу "З точки зору осені"
Сьогодні, 9 листопада в Івано-Франківську оголосили переможців Двадцять третього відкритого традиційного літературного конкурсу “З точки зору осені”.
Цього року на конкурс приймалась одна робота з осінньої тематики у номінації «поезія», інформує кореспондентка Бліц-Інфо. 

Керівник проєкту Віталій Перевізник зазначив, що цьогоріч на конкурс подали понад півсотні заявок. Марія Федорів з Брошнів Осади участь у конкурсі бере вперше. Розповідає, на написання вірша надихнула улюблена сукня.

«Я пишу ще зі школи. Однак, вперше приєдналась до конкурсу, побачила в інтернеті й вирішила спробувати. Написала вірш про свою сукню. Вона мене надихнула. Взагаді, осінь - моя улюблена пора, у цей час у мене постійно натхнення»,- зізнається дівчина. 

Переможницею 23 конкурсу стала представниця міста Хмельницький Неоніла Яніцька. Другу сходинку посіла магістр філології Марія Федорів. Третє місце - Іванна Юрків.

Вручив подарунки переможниці начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Володимир Джигіта.

«Передусім хочу подякувати Віталію Перевізнику, який робить так багато для української мови, який підтримує наші проєкти, а ми, в свою чергу, намагаємося підтримуємо його. Вітання також від голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля. Вітаємо переможницю»,- звернувся Джигіта. 

Варто зауважити, що цьогорічна переможниця отримала планшет, квіти та особливий подарунок від облдержадміністрації.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 09.11.2019 18:41
загрузка...