В Івано-Франківську триває конкурс «Найцікавіша новорічна ілюмінація»

news-image: В Івано-Франківську триває конкурс «Найцікавіша новорічна ілюмінація»
У час Новорічних та Різдвяних свят вулиці та будівлі Івано-Франківська сяють святковими вогниками та гірляндами, місто наповнюється магією. Багато мешканців та підприємців нашого міста прикрашають будівлі у яких живуть і працюють.

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від «Про Івано-Франківську міську відзнаку в сфері благоустрою»  оголошено конкурс за номінацією «Найцікавіша новорічна ілюмінація». Буде  визначено трьох переможців: найцікавіша новорічна ілюмінація приватного будинку, осель в багатоквартирному будинку та споруд комерційного призначення.

За кожною номінацією буде визначено кілька переможців, які нагороджуватимуться  відзнакою в сфері благоустрою та грошовою премією у розмірі: I місце – 3000 грн, II місце – 2000 грн, III місце – 1000 грн для приватних будинків та осель у багатоквартирних будинках та I місце – 5000 грн, II місце – 3000 грн, III місце – 1000 грн для споруд комерційного призначення.

Відзнака надається на конкурсних засадах. Відбір переможців здійснюється на основі оцінок конкурсної комісії та онлайн-голосування мешканців міста у співвідношенні 50/50%

Для участі в конкурсі необхідно:

Заповнити заявку на участь у конкурсі на адресу голови конкурсної комісії (бланк заявки за наступним посиланням:Заявка на участь в конкурсі);

Зробіти фото, на якому буде чітко видно новорічну ілюмінацію.

Заявки та фото на участь у конкурсі слід подавати в Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради (вул. Незалежності, 7, ІV поверх, телефон: 53-22-12 / 067 111 9305) або ж надсилати на електронну адресу Департаменту - dkgmvk@ukr.net  з поміткою «На конкурс».

Календар конкурсу:

Заявки приймаються до 18.01.2019 р.

Оприлюднення та голосування: з 19 по 24 січня

Підсумкове засідання конкурсної комісії: 25 січня

Нагородження переможців: 29 січня


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 04.01.2019 17:03
загрузка...