Франківські баскетболістки обмінялись перемогами з "Вінницькими Блискавками"

Відразу декілька гравців господарок не змогли взяти участь у матчах (Вероніка Космач, Анна Гвічіані, Ксенія Афанасьєва, Вікторія Карєва, Дарина Завертайло) - хто через хворобу, хто через травму. Попри такі втрати, франківчанки вважались фаворитами протистояння.

У першій грі приймаюча сторона підтвердила свій статус і вже з першої чверті набила солідну перевагу - 26:9. У другому відтинку матчу мінімально перемогли вінничанки - 12:13. По перерві у гостей нічого не клеїлось і обидва наставники вирішили більше дати пограти усім наймолодшим, повідомляє Sport.if.ua.

До завершення наші гравчині змогли ще збільшити відрив і фінальна серена зафіксувала вікторію "червоно-чорно-білих" - 79:57.

А наступного дня трапилась сенсація. Переспавши з поразкою, "блискавки" знайшли протидію підопічним Юрія Процюка і перемогли у трьох четвертях. В другій половині гри команди йшли "нога в ногу", але доводи гостей були вагомішими і в якийсь момент вони змогли здобути необхідну для перемоги перевагу - 88:92.

"Франківськ-ПНУ" - "Вінницькі Блискавки" 79:57 (26:9; 12:13; 17:15; 24:20)

"Франківськ-ПНУ" - "Вінницькі Блискавки" 88:92 (22:27; 26:11; 22:29; 18:20)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.