Хостинг - як вибрати послугу з розміщення сайту


При створенні сайту слід не тільки приділяти увагу вибору движка, на якому буде працювати майбутній веб-ресурс, дизайну, структурі, мови програмування і контенту. Важливо правильно підібрати хостинг, на якому сайт буде потім розміщений. Від того, наскільки він буде надійним, залежить стабільна робота електронного ресурсу, ступінь доступності сайту для користувача, швидкість завантаження і ряд інших важливих факторів.

Стаття розповість, які бувають хостинги і як потрібно вибирати їх під свої цілі.

Призначення хостингу

Хостингом називається місце, на якому в Інтернеті розміщується сайт. Це комплекс послуг, які надає провайдер користувачам для розміщення і зберігання інформації в глобальній мережі Інтернет.

Послуги подібного типу базуються на серверах і спеціальному програмному забезпеченні, за допомогою яких забезпечується віддалений доступ до хостингу і розміщеної на ньому інформації. Для цього користувачам надається спеціальна панель управління, за допомогою якої клієнт, який використовує дану послугу та може управляти розміщеним на хостингу сайтом. Чим потужніший сервер (спеціальний комп'ютер, який підключається до Інтернету в цілодобовому режимі), тим стабільніше буде працювати веб-ресурс, А відвідувачам сайту простіше буде отримувати до нього доступ через браузер.

Не будь-який сервер може приймати і швидко обробляти призначені для користувача запити. Для швидкого завантаження даних встановлюються відповідні налаштування, що забезпечують якісну комунікацію браузера і хоста.

При виборі сервера для свого сайту слід звертатися до хостинг-провайдерів, таких як компанія Cityhost.ua. У них можна взяти в оренду місце для розміщення свого сайту і програмний ресурс для управління хостингом і розміщеної на ньому інформацією.

Немає опису.

Які бувають хостинги

При пошуку хостингу слід звертати увагу на те, що існують різні види послуг подібного роду, що включають в себе різні опції:

виділення місць під великі обсяги інформації;

оперативний доступ до налаштувань;

швидкий доступ до ресурсу і т. д.

Сьогодні хостинг-провайдери пропонують своїм клієнтам кілька видів хостингу:

віртуальний хостинг;

виділений сервер;

віртуальний виділений VPS;

хмарний.

Найдешевшим і простим у використанні вважається віртуальний хостинг, який надає власнику сайту доступ до орендованого аккаунту, місце для якого виділяється провайдером на фізичному сервері. У такої послуги обмежений ресурс, так як потужність сервера доведеться ділити з іншими користувачами. У цьому випадку не доводиться розраховувати на велику потужність процесора, великий обсяг місця на диску і оперативну пам'ять, що відповідають за швидкість зчитування інформації і завантаження розміщеного на хостингу ресурсу.

При використанні такого виду хостингу користувачеві не доведеться його налаштовувати. Такий вид послуги підходить для невеликих сайтів і початківців користувачів. Робота з ним не викличе у новачків проблем, які не розбираються в налаштуванні серверів і сайтів. На віртуальний хостинг розміщувати слід невеликі ресурси типу:

односторінкового сайту;

блогу;

невеликого інтернет-магазину.

Віртуальний хостинг найчастіше використовується в Україні рядовими користувачами, так як коштує така послуга недорого, і робота з розміщеною інформацією не викликає проблем у її власника.

Віртуальний сервер VPS - послуга з розширеними опціями і великими можливостями. Користувач в цьому випадку отримує ізольовану частину фізичного сервера з можливістю установки своєї операційної системи і необхідного в його роботі ПО. В цьому випадку не потрібно ділити з сусідами оперативну пам'ять, місце на диску, оперативну пам'ять, як на віртуальному хості. При використанні VPS хостингу потрібно мати базові технічні навички, які дозволять проводити його настройку і здійснювати управління виділеному ресурсом. На такому хості зазвичай розміщуються багатосторінкові інтернет-магазини, додатки, форми та інші ресурси, розраховані на одночасно відвідування великої кількості користувачів.

Найпотужнішим хостом вважається виділений сервер, який надає власнику сайту можливість використовувати свій фізичний сервер під власні потреби. Для роботи з таким ресурсом потрібно володіти хорошими технічними знаннями, щоб правильно зробити підбір операційної системи, програмного забезпечення і зробити їх відповідні настройки. Виділений хост підходить для ігрових ресурсів, маркетплейсів, або інших ресурсів, на яких розміщується великий обсяг інформації і передбачається велика кількість відвідувачів.

Хмарний хостинг забезпечує розміщення великих обсягів інформації, яка розміщується не на одному, а на декількох серверах одночасно. При наявності проблем з трафіком на одному з них, хмарна система перенаправить на інший сервер. У хмарному хостингу провайдер оперативно розподіляє навантаження між користувачами. Хмарний хостинг підходить для великих медіа-сайтів, забезпечуючи безперебійну трансляцію в режимі онлайн.

Як потрібно вибирати хостинг

Різні види хостингів призначені для сайтів різного типу. При покупці такої послуги потрібно враховувати ряд важливих факторів:

призначення сайту;

виділені опції;

ціна;

наявність цілодобової технічної підтримки.

Перед тим, як вибрати хостинг-провайдера, слід обов'язково почитати відгуки користувачів про їх роботу. Для цього найкраще використовувати незалежні форуми, де розміщується дійсно об'єктивна, а не замовна інформація.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!