Мешканка Калущини розповіла шахраям банківські дані і втратила 19 тисяч гривень


«Вашу карту заблоковано», «з Вашим рахунком підозріла транзакція», «банк здійснює перевірку клієнтів», «нові правила під час воєнного стану», тощо. Шахраї використовують різні способи, аби отримати доступ до банківських даних

Про черговий випадок шахрайства розповіли у Поліція Калущини.

"Банківські аферисти обдурили 66 -річну мешканку Калуського району. Зі слів заявниці, до неї зателефонував чоловік, який представився працівником банку. Пройдисвіт запропонував жінці, зайти у застосунок фінустанови, із метою пройти ідентифікацію та здійснити ряд комбінацій, що призвело до реєстрації банківської картки із певним балансом коштів на ній. Потерпіла виконала вказівку афериста, і як результат, з рахунку зникло близько 19 тисяч гривень", - розповідають у поліції.

Пам’ятайте, що ким би не представся співбесідник телефоном і які б приводи не називав, не повідомляйте ніколи дані своєї банківської картки, особливо CVV, терміну дії картки, одноразових паролів з SMS, даних для авторизації в онлайн-банкінгу.

Навіть в умовах війни співробітники банку чи працівники державних установ не запитують конфіденційної інформації.

Для платежів або переказів користуйтеся лише перевіреними сервісами.

Не дайте себе ошукати!

На зображенні може бути: телефон та текст «"<Види шахрайства» ДЗВ.НКИ «банк» " КΙБЕР ПОЛИЦИЯ УКРаНИ АЦОКАЛНАПОЦ Нев.домий телефону τα представляеться банкавським працивни IKOM, пропонуе продовжи Д.Ю кредитной картки або ПίДВИ ПίдвищИТ ищи кредитний и AİMİT на Н.. Отри имавши Згоду кред! шаχρай ПОвідоМЛЯЮТЬ, що ДЛЯ здийснення необх.дной операцйі iM потрίσнί номер картки, TepMiH ii Aii τα розмищений ΠίД магнитною стричкою CVV-KOA. Βι иказавши Цί реквизи людина отримуе SMS- повдомлення 3 паролем доступу, Якии шахрай проси ь продиктувати йому. Через кίлька ХВИЛИН на мобильний й приходить SMS банку однак на цеи раз про зняття грошей 3 paxyHky.»

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!