На Коломийщині взяли під контроль сім’ю, де батьки вживають алкоголь


Питання належного виховання дітей та виконання батьками своїх обов’язків завжди є важливими й актуальними.

Ведення соціального супроводу, часті відвідування, бесіди, консультації спеціалістів Коломийського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді допомагають захистити дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, від їх горе-батьків.

Саме з такою метою 4 березня працівники центру Наталія Ласійчук та Петро Мочернюк здійснили виїзд у села Загайпіль, Назірна та Підгайчики, що знаходяться на території Підгайчиківської об’єднаної територіальної громади, де надали місцевим працівникам консультації щодо здійснення соціальної роботи.

Крім того, під час візиту соцзахисники виявили багатодітну сім’ю, де батьки знаходились у нетверезому стані, забувши і про дітей, і про свої обов’язки, та взяли її під соціальний супровід.

Також вони  відвідали сім’ї осіб, які перебувають на обліку у Коломийському міськрайонному відділі філії Державної установи “Центр пробації” в Івано-Франківській області та у Коломийському відділі поліції.

Здійснили й перевірку цільового використання державної допомоги при народженні дитини (для забезпечення належних умов для утримання та виховання дитини).

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!


Теги: