На Прикарпатті вкотре пройдуть гірські перегони Gorgany Race 2021


26-28 червня в урочищі Бовкоти Витвицької громади, що на Франківщині відбудуться п’ятнадцяті щорічні гірські перегони Gorgany Race 2021.

Понад 500 бігунів та велосипедистів приїдуть у Карпати, щоб спробувати свої сили. Учасники змагатимуться у чотирьох категоріях: півспринт (40 км), спринт (80 км), трек (110 км) та вело(150 км вело+30 км пішки).

У програмі перегонів — бігові дистанції та велозаїзди різної складності, а також проходження мотузкових переправ, скелелазних етапів та орієнтування на місцевості. Учасники найскладніших категорій бігтимуть горами майже 24 години без перерви!

“Це унікальна можливість випробувати себе. Для більшості учасників Gorgany Race не лише змагання з іншими командами, а й можливість пережити справжню пригоду. Під час перегонів у людей часто відкриваються неймовірні запаси енергії і виявляється, що наші можливості набагато більші, аніж ми думаємо”, - розповідає організатор змагань Станіслав Провальний.

Територія та старт змагань щороку змінюються. У такий спосіб організатори дають можливість учасникам відкривати нові місця Ґорґанського масиву.

Особливістю перегонів Gorgany Race є неповторний пригодницький дух. Кожна команда перед стартом отримує карту, де вказане розташування контрольних пунктів. Завдання команд: знайти якомога більше КП на дистанції та повернутися на фініш до закінчення контрольного часу. Переможців визначають сумарним підрахунком часу фінішу й кількістю знайдених контрольних пунктів.

Програма змагань:

26 червня

7:00 — початок реєстрації

10:30 — урочисте відкриття

23:00 — фініш коротших дистанцій

27 червня

9:00 – 17:00 — фініш довгих дистанцій

12:00 та 17:00 — нагородження переможців

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!