По вікнах телерадіокомпанії у Франківську стріляв підліток
19 Березня 2020, 17:34
![](https://blitz.if.ua/local/news/196751/6ff162fdbc607bf8.jpg)
Про це під час наради в.о. голови облдержадміністрації Віталія Федоріва повідомив начальник ГУ НП в Івано-Франківській області Володимир Голубош.
Днями, до поліцейських надійшло повідомлення від працівника Івано-Франківської філії концерну та радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (РРТ) про пошкодження майна у їх приміщенні. Правоохоронці встановили, що у нічний час доби невідома особа пошкодила скло у двох вікнах і вхідних дверях.
За словами Голубоша, стрілянину влаштував 17-річний хлопець.
"Неповнолітній вночі здійснив декілька пострілів у вікна телерадіокомпанії із пневматичного пістолета. При цьому він перебував за місцем проживання. Попри забезпечення умов карантину, поліція займається й такими злочинами та в штатному режимі виконує свою роботу",- пояснив головний поліцейський області.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
Теги:
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)