Прикарпатський університет - у ТОП-10 найкращих закладів вищої освіти України за рейтингом Scimago


Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника посів 9 місце серед найкращих закладів вищої освіти та науково-дослідних установ України за даними Scimago Institutions Rankings.

Про це йдеться у повідомленні на сайті закладу.

SCImago Institutions Rankings – це глобальний рейтинг наукових установ, що публікується з 2009 року групою SCImago  – науково-дослідницької організації, що базується в Іспанії, в яку входять члени Вищої ради з наукових досліджень (CSIC) з Гранадського університету, Мадридського університету імені Карла III, Університету Алькали, Університету Естремадури та інших великих освітніх установ Іспанії.

SCImago Institutions Rankings є престижним наукометричним рейтингом, особливість якого полягає у використанні бази даних Scopus. SCIMago є рейтингом наукових організацій, а не тільки  ЗВО.

Єдине обмеження на входження в даний рейтинг – мати не менше 100 публікацій будь-якого типу, що індексуються Scopus за 5 років, що передують року публікації рейтингу.

SCImago Institutions Rankings оцінює наукові організації за 17 індикаторами та аналізує ЗВО і науково-дослідні установи за композитним індикатором, що  поєднує в собі три різних набори показників, заснованих на дослідницькій діяльності, інноваційних заходах і громадському впливу, який вимірюється через видимість у веб.

Рейтинг поділений на окремі розділи, серед яких  урядування, охорона здоров’я, вища освіта і інше.

Для кожного з них проводяться оцінки в таких сферах, як результати досліджень, рівень розвитку міжнародного співробітництва, кількість публікацій.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!